logo-web-02

Керівна група

Керівна група проекту представлена керівниками природоохоронних організацій та установ і їхніх профільних відділів.

Функції керівної групи – здійснення нагляду за виконанням проекту, надання консультативної допомоги, підтримка виконання проектних завдань.

Докладніше

Залучені організації

Проект співпрацює з 9 національними природними парками Українських Карпат та науково-дослідними установами і вищими навчальними закладами, співробітники яких у ролі експертів беруть участь у виконанні проектних завдань.

 

Докладніше

Проектні території

Проект виконується в 9-ти національних природних парках Карпатських гір, розташованих в зоні зростання старовікових лісів і пралісів: Карпатському, Верховинському, Черемоському, Вижницькому, Ужанському, «Сколівські Бескиди», «Синевир», «Гуцульщина», «Зачарований край».
Докладніше

 

body butter image

Ласкаво просимо на сторінку проекту
«Збереження карпатських пралісів»

 

Про нас (Відео)

Територія впровадження проекту

Гірська зона Карпатського регіону в районі зростання пралісів і старовікових лісів у Івано-Франківській, Чернівецькій, Львівській і Закарпатській областях, в межах національних природних парків (НПП) та прилеглих до них лісових земель.

Мета проекту

Проект ставить за мету захистити 300.000 гектарів природних ландшафтів в Карпатах, як одні з найбільш вагомих для збереження пан-європейської екомережі. Національні природні парки в Українських Карпатах повинні бути збільшені за рахунок приєднання ключових пралісових масивів, старовікових лісів та інших особливо цінних лісів, для більшої їх захищеності від безповоротного знищення.

Докладніше…

Гарячі новини

розширення нацпарку

Уряд схвалив Указ Президента про розширення меж Ужанського НППДетальніше…

15-річчя Карпатської конвенції

Виконання Карпатської конвенції є важливою складовою на шляху європейської інтеграції Детальніше…

Карпатські і подільські ліси включили до Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО Детальніше…

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fbeac9 #eef11939 #030714102116