logo-web-02

Керівна група

Керівна група проекту представлена керівниками природоохоронних організацій та установ і їхніх профільних відділів.

Функції керівної групи – здійснення нагляду за виконанням проекту, надання консультативної допомоги, підтримка виконання проектних завдань.

Докладніше

Залучені організації

Проект співпрацює з 9 національними природними парками Українських Карпат та науково-дослідними установами і вищими навчальними закладами, співробітники яких у ролі експертів беруть участь у виконанні проектних завдань.

 

Докладніше

Проектні території

Проект виконується в 9-ти національних природних парках Карпатських гір, розташованих в зоні зростання старовікових лісів і пралісів: Карпатському, Верховинському, Черемоському, Вижницькому, Ужанському, «Сколівські Бескиди», «Синевир», «Гуцульщина», «Зачарований край».
Докладніше

 

body butter image

Ласкаво просимо на сторінку проекту
«Збереження карпатських пралісів»

 

Про нас (Відео)

Територія впровадження проекту

Гірська зона Карпатського регіону в районі зростання пралісів і старовікових лісів у Івано-Франківській, Чернівецькій, Львівській і Закарпатській областях, в межах національних природних парків (НПП) та прилеглих до них лісових земель.

Мета проекту

Проект ставить за мету захистити 300.000 гектарів природних ландшафтів в Карпатах, як одні з найбільш вагомих для збереження пан-європейської екомережі. Національні природні парки в Українських Карпатах повинні бути збільшені за рахунок приєднання ключових пралісових масивів, старовікових лісів та інших особливо цінних лісів, для більшої їх захищеності від безповоротного знищення.

Докладніше…

Гарячі новини

15-річчя Карпатської конвенції

Виконання Карпатської конвенції є важливою складовою на шляху європейської інтеграції Детальніше…

 DSC0020 for web

Карпатські і подільські ліси включили до Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО Детальніше…

закон про праліси

Президент підписав закон про праліси!Детальніше…

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fbeac9 #eef11939 #030714102116